- Terrenos.es
- Cases a Espanya
- Castella i Lleó
- León
- Venda
- Valverde de la Virgen
- Valverde de la Virgen - León - venta casas de 3 habitaciones
3 Cases de 3 dormitoris en venda a Valverde de la Virgen (Localitat)
A la vostra disposició llistat de 3 cases amb tres habitacions disponibles per comprar de particulars, agències i bancs
Ordenar:
No seleccionat
6 000 €
(25.9 €/m² )
Professional
Casa de poble, 3 habs., 232 m²
León, Valverde de la Virgen
60 000 €
(571 €/m² )
Professional
Casa de poble, 3 habs., 105 m²
León, Valverde de la Virgen, La Virgen del Camino
Casa de dos pisos per reformar completament, ubicada davant del santuari amb serveis i zones verdes a prop.
350 000 €
(2 160 €/m² )
Professional
Xalet independent, 3 habs., 162 m²
León, Valverde de la Virgen
162 m² en dues plantes, piscina, jardí, barbacoa, garatge, traster, zones verdes i vistes clares en finca tancada.
Si ets un particular, un professional o un banc de gestió de propietats que sàpigues que no hi ha prou anuncis publicats encara per a aquesta zona, però pots ser dels primers
+ Publica gratis Mapa Satèl·lit
Dibuja el área donde quieres buscar
Cases prefabricades a Valverde de la Virgen
Veure totes les cases prefabricades Models des de 19 950 €, a punt per instal·lar a la teva parcel·la.
Flat House altura mínima del tejado 2.7m
Flat House altura mínima del tejado 2.7m
des de 32 600 €
2 habs. 1 bany 72 m² (8.9 x 8 m)
Flat House altura mínima del tejado 2.2m
Flat House altura mínima del tejado 2.2m
des de 28 600 €
2 habs. 1 bany 72 m² (8.9 x 8 m)
A la vostra disposició llistat de 3 cases amb tres habitacions disponibles per comprar de particulars, agències i bancs